شعله اسپری pyrolysis

در این صفحه تعداد 147 مقاله تخصصی درباره شعله اسپری pyrolysis که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI شعله اسپری pyrolysis (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: شعله اسپری pyrolysis; Solar thermochemical splitting; Chromium-doped CeO2; Solar fuels; Polymerized complex method; Flame spray pyrolysis;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: شعله اسپری pyrolysis; RSDT; Reactive Spray Deposition Technology; COPD; Chronic Obstructive Pulmonary Disease; SIDS; Sudden Infant Death Syndrome; OSHA; Occupational Safety and Health Administration; DOAS; differential optical absorption spectroscopy; CRDS; cavity ring down sp