شعله پخش می شود

در این صفحه تعداد 90 مقاله تخصصی درباره شعله پخش می شود که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI شعله پخش می شود (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: شعله پخش می شود; Extruded polystyrene; Thermal insulation material; Building concave structure; Flame spread; Heat transfer; Influence prediction model;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: شعله پخش می شود; LOC; Limiting oxygen concentration, Minimum oxygen concentration in which a spreading flame is sustained for a given condition (sample thickness, flow velocity, pressure, and so on) other than oxygen concentration; MLOC; Minimum limiting oxygen concentrat