ویژگی های جریان

در این صفحه تعداد 134 مقاله تخصصی درباره ویژگی های جریان که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ویژگی های جریان (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ویژگی های جریان; Computational fluid dynamics (CFD); High multi-stage pressure reducing valve (HMSPRV); Hydrogen refueling station; Flow characteristics; Temperature characteristics; Different valve openings
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ویژگی های جریان; Heat transfer; Flow characteristics; Nanorefrigerant; Entropy generation; Corrugated tubeTransfert de chaleur; Caractéristiques de l'écoulement; Nanofrigorigène; Production d'entropie; Tube ondulé