فلوراپاتیت

در این صفحه تعداد 105 مقاله تخصصی درباره فلوراپاتیت که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI فلوراپاتیت (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فلوراپاتیت; HA; hydroxyapatite; CaP; calcium phosphate; OCP; octacalcium phosphate; TCP; tricalcium phosphate; CHA; carbonated hydroxyapatite; Mg-HA; magnesium doped hydroxyapatite; FA; fluorapatite; Sr-HA/CHA; strontium-doped hydroxyapatite/carbonated hydroxyapatite
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فلوراپاتیت; μ-CT; micro-x-ray computed tomography; ACP; amorphous calcium phosphate; AFM; atomic force microscopy; DTA; differential thermal analysis; EDS; energy dispersive x-ray spectroscopy, often coupled with electron microscopy to determine what elements makeup