فوم

در این صفحه تعداد 912 مقاله تخصصی درباره فوم که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI فوم (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فوم; Sound protection; Sound absorbent; Passive absorber; Absorption ratio; Low-frequency absorption; Transmission loss; Foam; Porous material; Nanopowder; Nanosilica; Nanomagnetite; Nanopores; Nanoporous material;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فوم; Emergency medicine; Clinical ultrasound; Ultrasound device; CUS; clinical ultrasound; EDs; emergency departments; MICS; mobile intensive care stations; ACEP; American College of Emergency Physicians; FAST; Focused Assessment with Sonography for Trauma; SF