برنامه ریزی جنگل

در این صفحه تعداد 72 مقاله تخصصی درباره برنامه ریزی جنگل که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI برنامه ریزی جنگل (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: برنامه ریزی جنگل; C02. Mathematical methods; C61. Optimization techniques, Programming models; Q23. Forestry; Forest planning; Multiobjective programming; Adjacency constraints; CO2 captured; Nonlinear binary models; Metaheuristic;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: برنامه ریزی جنگل; Paradigm shift; Forest planning; Indicator kriging; Simulated annealing; First-fit decreasing algorithm; Habitat suitability index