دوستانه

در این صفحه تعداد 96 مقاله تخصصی درباره دوستانه که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI دوستانه (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: دوستانه; MB; methylene blue; EB; erythrosin B; MG; malachite green; AO7; acid orange 7; CPBr; cetylpyridinium bromide; OR2; orange II; CR; congo red; MR; methyl red; RBB; remazol black B; BB3; basic blue 3; RO16; reactive orange 16; CRR195; chemazol reactive red 1
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: دوستانه; MG; malachite green; MB; methylene blue; CV; crystal violet; G; gentamicin; FCS; fibrous cellulose sulfate; AC; activated carbon; GO; graphene oxide; CSA; chlorosulfonic acid; DMF; dimethylformamide; RMSE; residual root-mean-square error; DF; deviation fa