اندازه میوه

در این صفحه تعداد 78 مقاله تخصصی درباره اندازه میوه که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI اندازه میوه (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اندازه میوه; A; acidity; D; diameter; DW; dry weight; DWSF; dry weight of a single fruit; EVOO; extra virgin olive oil; EC; electrolyte conductivity; FW; fresh weight; FWSF; fresh weight of a single fruit; FS; fruit size; FP; fruit production; H; height; HC; hierarchi
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اندازه میوه; TA; titratable acidity; AA; ascorbic acid; TSS; total soluble solids; TS; total sugars; RS; Reducing sugars; NRS; non reducing sugars; S; Small; M; Medium; L; large; D; day; CO2; Carbon dioxide; Fruit quality; Fruit size; 'Kinnow' mandarin; Respiratio