میکروسکوپ FTIR

در این صفحه تعداد 20 مقاله تخصصی درباره میکروسکوپ FTIR که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI میکروسکوپ FTIR (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: میکروسکوپ FTIR; NO; Nitric oxide; eNOS; endothelial nitric oxide synthase; nNOS; neuronal NO synthases; iNOS; inducible NO synthase; CVDs; cardiovascular diseases; HbSNO; S-nitrosohemoglobin; GSNO; S-nitrosoglutathione; HbFeNO; iron nitrosylhemoglobin; SNALB; S-nitrosoal
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: میکروسکوپ FTIR; AKU; Alkaptonuria; HGD; homogentisate 1,2-dioxygenase; HGA; homogentisic acid; BQA; 1,4-benzoquinone-2-acetic acid; SAA; Serum Amyloid A; SR; Synchrotron Radiation; FTIRM; Fourier-Transform Infrared Microscopy; FTIRI; Fourier-Transform Infrared Imaging; L