فولاد گالوانیزه

در این صفحه تعداد 99 مقاله تخصصی درباره فولاد گالوانیزه که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI فولاد گالوانیزه (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فولاد گالوانیزه; Al; aluminium; ASTM; American Society for Testing and Materials; CRDE; common rail diesel engine; Cu; copper; DO; dissolved oxygen; FDM; fuel delivery materials; FKM; fluoroelastomer; FTIR; Fourier transform infrared spectroscopy; GS; galvanized steel; h;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فولاد گالوانیزه; Laser welding; Keyhole welding; Galvanized steel; Aluminum alloys; Magnesium alloys; Titanium alloys; Porosity; Solidification cracking; Intermetallic; Dissimilar materials;