ناهنجاری گرانشی

در این صفحه تعداد 76 مقاله تخصصی درباره ناهنجاری گرانشی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ناهنجاری گرانشی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ناهنجاری گرانشی; Gravity-geologic method; Smith and Sandwell method; Bathymetry; Gravity anomaly; Power spectral density analysis;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ناهنجاری گرانشی; morfología de fallas lístricas; falla finita; variaciones arbitrarias de densidad- densidad; anomalía de gravedad; inversión.listric fault morphology; finite strike; arbitrary density-density variations; gravity anomaly; inversion.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ناهنجاری گرانشی; Singular value decomposition (SVD); Gravity anomaly; Deeply and shallowly buried geological structures and/or geological bodies; Gejiu tin polymetallic ore deposits; Southwestern China;