سهم گروه

در این صفحه تعداد 240 مقاله تخصصی درباره سهم گروه که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI سهم گروه (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سهم گروه; amorphous; solid dispersion; solid solutions; thermodynamics; kinetics; in silico modeling; molecular dynamics; molecular modeling; QSPR; physical stability; API; active pharmaceutical ingredient; ASD; amorphous solid dispersion; DFT; density functional t
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سهم گروه; Computer-aided mixture design; Computer-aided molecular design; Integrated product and process design; Group contribution; Topological indices; Signature descriptors;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سهم گروه; AAD; absolute average deviation AAD=100#data∑i=1#data|ρieSRK-ρiexp|ρiexp; [Ac]; acetate; [B(CN)4]; tetracyanoborate; [BF4]; tetrafluoroborate; [C(CN)3]; tricyanomethanide; [CF3BF3]; trifluoromethyltrifluoroborate; [(C2F5)3PF3]; tris(pentafluoroethyl)