ژنیکوماستی

در این صفحه تعداد 80 مقاله تخصصی درباره ژنیکوماستی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ژنیکوماستی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ژنیکوماستی; Ginecomastia; Mastectomía subdérmica; Incisión periareolar externa; Incisión periareolar inferior; Gynecomastia; Subdermal mastectomy; External periareolar incision; Inferior periareolar incision;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ژنیکوماستی; zespół Klinefeltera; 47, XXY; aneuploidia; epidemiologia; diagnostyka prenatalna; rozwój płciowy; pokwitanie; hipogonadyzm; ginekomastia; niepłodność; niepełnosprawność intelektualna; trudności w nauce; zaburzenia psychospołeczne; zaburzenia z