خطر سلامت

در این صفحه تعداد 488 مقاله تخصصی درباره خطر سلامت که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI خطر سلامت (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: خطر سلامت; BLL; blood lead levels; YWE; years work experience; Lead toxicity; Lead exposure; Occupational exposure; Automobile technicians; Health risk; Blood lead levels; Pakistan;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: خطر سلامت; ANOSIM; analysis of similarities; ANOVA; analysis of variance; CFU; colony-forming unit; DOC; dissolved organic carbon; DSi; dissolved silicate; EC; electric conductivity; MRT; multivariate regression tree; NGS; next-generation sequencing; ORP; oxidation-