اتصال هک

در این صفحه تعداد 83 مقاله تخصصی درباره اتصال هک که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI اتصال هک (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اتصال هک; Sulfonamides; Acylhydrazones; Heck coupling; Cyanation; Urea derivatives; Thiourea derivatives; Chlamydia trachomatis; Chlamydia pneumoniae; Type III secretion system; Antibiotic development;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اتصال هک; BCGQMLCVUSXZEP-VAWYXSNFSA-N; ZDKYLEHLLPZFDP-OUKQBFOZSA-N; UNAVZPDFWJFSJB-CCEZHUSRSA-N; DEDZQNVSDNUDSJ-WUKNDPDISA-N; IPROUNWQHILVGP-SNAWJCMRSA-N; KXTWAMMJJKJEBZ-VOTSOKGWSA-N; Resveratrol; Polyphenol; Palladium catalysis; Heck coupling; Anti-depressant;