انرژی بالا

در این صفحه تعداد 98 مقاله تخصصی درباره انرژی بالا که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI انرژی بالا (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: انرژی بالا; ANOVA; analysis of variance; BBB; blood-brain barrier; BHB; beta-hydroxybutyrate; DIO; diet-induced obese; DR; diet resistant; EDTA; ethylenediaminetetraacetic acid; FN; feature negative; GLP-1; glucagon-like peptide-1; HE; high energy; KETO; ketogenic;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: انرژی بالا; A; acceptor; Az+; azulenylium; BINOL; 1,1′-bi-2-naphthol; BLA; bond length alternation; BODIPY; 4,4-difluoro-4-bora-3a,4a-diaza-s-indacene; CNS; cyanostilbene; Cp; cyclopentadiene; CPCM; Cossi and Barone's conductor like polarisable continuum model; C