باغبانی

در این صفحه تعداد 145 مقاله تخصصی درباره باغبانی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترجمه شده باغبانی
مقالات ISI باغبانی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: باغبانی; ANOSIM, analysis of similarity; GLM, generalized linear model; GLMM, generalized linear mixed model; NMDS, non metric multidimensional scaling; WCI, weed community indicesClimate change; Cultivated plants; Horticulture; Introduction; Neophytes; Propagule
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: باغبانی; Abiotic stresses; Biofertilisers; Rhizophagus irregularis; Funneliformis mossae; Glomus spp.; Horticulture; Phytochemical compounds; Sustainability;