هیدروژنلیز

در این صفحه تعداد 424 مقاله تخصصی درباره هیدروژنلیز که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI هیدروژنلیز (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: هیدروژنلیز; Cu-PMO; copper-doped porous metal oxide; EAS; ethyl-acetate soluble; EAI; Ethyl Acetate Insoluble; CL; crude lignin; S; syringyl; G; guaiacyl; H; p-hydroxyphenyl; Lignin; Copper; Hydrogenolysis; Catalysis; Renewable;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: هیدروژنلیز; Hydrogenolysis; Ring opening cyclic ethers; DFT, bifunctional catalysis; Hydrodeoxygenation; Oxophilic metal promoters; Deprotonation energies; Hydroxymethyl tetrahydrofuran