تشکیل یخ

در این صفحه تعداد 67 مقاله تخصصی درباره تشکیل یخ که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI تشکیل یخ (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تشکیل یخ; hESCs; Cryopreservation; Recovery; Ice formation; Reactive oxidative species; AP; alkaline phosphate; bFGF; basic fibroblast growth factor; BCIP-NBT; 5-bromo-4-chloro-3-indolyl phosphate and nitro blue tetrazolium; BSA; bovine serum albumin; CPA; cryoprot
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تشکیل یخ; Ice formation; Active control of supercooling degree; Surfactant; System with solid–liquid interface; Peculiar concentration; Critical micelle concentrationFormation de glace; Régulation active du degré de surfusion; Surfactant; Système avec une interface