در محل FTIR

در این صفحه تعداد 123 مقاله تخصصی درباره در محل FTIR که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI در محل FTIR (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: در محل FTIR; Photocatalysis; Titanium dioxide (TiO2); Structure-activity relation; Stearic acid; In situ FTIR; Selectivity; Electron titration; Surface photovoltage; Self-cleaning;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: در محل FTIR; Glycerol concentration; In situ FTIR; CO2 production; Polycrystalline platinum; Glycerol electro-oxidationE–R, Eley–Rideal mechanism; L–H, Langmuir–Hinshelwood mechanism; CO, carbon monoxide; CO2, carbon dioxide; FTIR, Fourier Transform Infrared