شاخص ها

در این صفحه تعداد 1094 مقاله تخصصی درباره شاخص ها که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترجمه شده شاخص ها
مقالات ISI شاخص ها (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: شاخص ها; Quality assurance; Patient safety; Indicators; Healthcare evaluation; Psychiatry; Calidad asistencial; Seguridad del paciente; Indicadores; Evaluación servicios de salud; Psiquiatría;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: شاخص ها; Calidad asistencial; Seguridad del paciente; Indicadores; Evaluación servicios de salud; Psiquiatría; Quality assurance; Patient safety; Indicators; Healthcare evaluation; Psychiatry;