کاویتاسیون inertial

در این صفحه تعداد 66 مقاله تخصصی درباره کاویتاسیون inertial که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI کاویتاسیون inertial (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کاویتاسیون inertial; Acoustic droplet vaporization; Inertial cavitation; Ultrasound; Spatiotemporal drug delivery; Controlled release; Emulsion; Perfluorocarbon; Fibrin;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کاویتاسیون inertial; Microbubbles; Microvessels; Ultrasound; Microbubble translation; Microjets; Inertial cavitation; Acoustic cavitation; Mechanical bioeffects; Ultrasound contrast agent; Mesentery blood vessels; High speed photomicrography; Microbubble dynamics;