انژکتور

در این صفحه تعداد 66 مقاله تخصصی درباره انژکتور که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI انژکتور (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: انژکتور; GDI; Injector; Deposit; Coking; Formation; Reduction; Kinetic; Kinetic model; Model; Combustion; Engine; Fuel properties; Flow drift; Flow reduction; Coke; Injector tip; Fuel component; Deposit composition; Composition; Fuel composition; Fuel; Plugging; I
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: انژکتور; GluOx, l-glutamate oxidase; BSA, bovine serum albumin; GA, glutaraldehyde; PBS, phosphate buffered saline; DA, dopamine; AA, ascorbic acid; DRIE, deep reactive ion etching; mPFC, medial prefrontal cortexMicroprobe; SU-8; Injector; Neurotransmitter; Brain;