ایزوکتان

در این صفحه تعداد 67 مقاله تخصصی درباره ایزوکتان که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ایزوکتان (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ایزوکتان; Cereals; Milling process; TrichothecenesAcetonitrile; H-2 toxin; T-2 toxin; T-2 tetraol; Deoxynivalenol; Nivalenol; 3-Acetyl-deoxynivalenol; 15-Acetyl-deoxynivalenol; Trimethylsilyl imidazole; Isooctane
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ایزوکتان; Two-stage Lagrangian model (TSL); Ignition quality tester (IQT); Constant volume combustion chamber (CVCC); Isooctane; n-Heptane; n-Dodecane; Second stage ignition delay time; First stage ignition delay time;