روغن Jatropha

در این صفحه تعداد 99 مقاله تخصصی درباره روغن Jatropha که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI روغن Jatropha (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: روغن Jatropha; AI10%; crank angle value at 10% Energy turnover; d50; diameter of the 50% point of the normalized, cumulated PN curve; DOC; diesel oxidation catalyst; EGR; exhaust gas recirculation; EOP; engine-operating point; GHG; greenhouse gas; HD; hydraulic delay; I
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: روغن Jatropha; ASTM; American society for testing and materials; BSFC; brake specific fuel consumption (g/kWh); BTE; brake thermal efficiency (%); B00%; diesel fuel; CO; carbon monoxide (% vol.); CO2; carbon dioxide (% vol.); CV; calorific value; EGT; exhaust gas temper