مدل سازی جنبشی

در این صفحه تعداد 322 مقاله تخصصی درباره مدل سازی جنبشی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مدل سازی جنبشی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مدل سازی جنبشی; Virus-specific particles counting; Biological and biophysical characterization; Thermal forced degradation; Stability predictions; Kinetic modelling; ddPCR; droplet digital polymerase chain reaction; DLS; dynamic light scattering; FWHM; full width at half
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مدل سازی جنبشی; Supercritical water gasification; Hydrothermal liquefaction; Biocrude; Cattle manure; Catalyst; Kinetic modelling; Eley-Rideal (ER); Rate determining step (RDS);