جامعه دانش

در این صفحه تعداد 20 مقاله تخصصی درباره جامعه دانش که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI جامعه دانش (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: جامعه دانش; Higher Education; Higher Education Institutions; Higher Education Policy; Funds; Management; Efficiency; Economics; Effectiveness; Employability; Innovativeness; Knowledge society;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: جامعه دانش; Ontology matching; Semantic Web; Knowledge Society; E-learning; Pattern recognition; Associative classifier; NDKNVDOIDSKDOU-LHSJRXKWSA-N; AFRCBDXWGJMASK-WAIKUNEKSA-N; WUFCZKYOPOVMTE-GAJHUEQPSA-N; BIVINCMNGUQKNP-UPCLLVRISA-N; QYYJJVDOBMPVCA-JLTOFOAXSA-N; I