لیگنین کرافت

در این صفحه تعداد 108 مقاله تخصصی درباره لیگنین کرافت که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI لیگنین کرافت (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: لیگنین کرافت; KL; Kraft lignin; Ph-OH; Phenolic hydroxyl; PP; Polypropylene; KL-AC; Acetylated Kraft lignin; pyr-KL; Aminolysis of acetylated Kraft lignin; DPPH; 1,1-Diphenyl-2-picrylhydrazyl; OIT; Oxidation induction time; Lignin; Selective aminolysis; Polypropylene;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: لیگنین کرافت; KL; Kraft lignin; OIT; oxidation induction time; PP; polypropylene; Ph-OH; phenolic -OH; CC; correlation coefficient; p; two-tailed significance; THF; tetrahydrofuran; CH; cyclohexane; M¯n; the number-average; M¯w; weight-average molecular weights; MWD;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: لیگنین کرافت; ATRP; atom transfer radical polymerization; CEL; cellulolytic enzyme lignin; CL; ε-caprolactone; EMAL; enzymatic mild acidolysis lignin; HDI; hexamethylene diisocyanate; KL; Kraft lignin; LA; lactide; LS; lignosulfonates; MAL; mild acidolysis lignin; (P)