عرض جغرافیایی

در این صفحه تعداد 157 مقاله تخصصی درباره عرض جغرافیایی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI عرض جغرافیایی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: عرض جغرافیایی; SCP; Supercooling point; EMNT; extreme annual minimum winter temperature; avg. EMMT; average annual minimum winter temperature; DMX0; number of days in a year with maximum daily temperature <0 °C; DMN-18; number of days in a year with minimum daily temp
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: عرض جغرافیایی; AAIW; Antarctic Intermediate Water; AAIW3; Antarctic Intermediate Water of 3 °C; AAIW5; Antarctic Intermediate Water of 5 °C; AC; Agulhas Current; ACC; Antarctic Circumpolar Current; AOU; Apparent oxygen utilization; CDW; Circumpolar Deep Water; DOC;