مرگ و میر

در این صفحه تعداد 159 مقاله تخصصی درباره مرگ و میر که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مرگ و میر (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مرگ و میر; ASGR; average specific growth rate; EC; effect concentration; GE; growth efficiency; LC; lethal concentration; LOEC; lowest observed effect concentration; RCR; relative consumption rate; RGR; relative growth rate; ROS; reactive oxygen species; Fungicide;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مرگ و میر; Enfermedad meningocócica; Incidencia; Letalidad; Vacunas antimeningocócicas; Vacuna conjugada grupo C; Vacuna serogrupo B; Serogrupos; Meningococcal disease; Incidence; Lethality; Meningococcal vaccines; Group C conjugate vaccine; Serogroup B vaccine; S