لیپوپپتیدها

در این صفحه تعداد 127 مقاله تخصصی درباره لیپوپپتیدها که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI لیپوپپتیدها (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: لیپوپپتیدها; AMP; antimicrobial peptides; AD; atopic dermatitis; ECM; extracellular matrix; FPR2; formyl-peptide receptor 2; HMGB1; High-Mobility-Group-Box 1; LPP; lipopeptides; MAMP; microbe-associated molecular pattern; MyD88; myeloid differentiation factor 88; NRF2
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: لیپوپپتیدها; AMP; antimicrobial peptide; USCL; ultrashort cationic lipopeptide; Fmoc; fluorenylmethyloxycarbonyl; MBHA; 4-methylbenzhydrylamine; TFA; trifluoroacetic acid; DMEM; Dulbecco's Modified Eagle's Medium; FBS; fetal bovine serum; MTS; (3-(4,5-dimethylthia