تبدیل به مایع

در این صفحه تعداد 950 مقاله تخصصی درباره تبدیل به مایع که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترجمه شده تبدیل به مایع
مقالات ISI تبدیل به مایع (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تبدیل به مایع; Liquefaction; Strip foundations; Ground improvement; Settlement; Seismic bearing capacity; Numerical analyses; Performance-based seismic design;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تبدیل به مایع; Polyethylene glycol (PubChem CID: 174); Glycerin (PubChem CID: 753); Polyvinyl alcohol (PubChem CID: 11199); Ethanol (PubChem CID: 702); Sulfuric acid (PubChem CID: 1118); KBr (PubChem CID: 253877); LiCl (PubChem CID: 433294); DMAc (PubChem CID: 31374); C