تکنولوژی لیت

در این صفحه تعداد 209 مقاله تخصصی درباره تکنولوژی لیت که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI تکنولوژی لیت (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تکنولوژی لیت; Central Asia; Mongolia; Late Pleistocene; Terminal Middle Paleolithic; Upper Paleolithic; Human behavior; Lithic technology; Lithic raw material; Non-utilitarian object;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تکنولوژی لیت; Early Middle Paleolithic; Interglacial; Lithic Technology; Levallois; Biface; Mobility; Paléolithique moyen ancien; Interglaciaire; Technique lithique; Levallois; Biface; Mobilité;