تولید دام

در این صفحه تعداد 69 مقاله تخصصی درباره تولید دام که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI تولید دام (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تولید دام; Meat; Children; Meat eating; Meat production; Livestock production; Food communication; Food socialisation; Omnivorism; Family values; Vegetarian;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تولید دام; Greenhouse gases; Ammonia emissions; Livestock production; Life Cycle Assessment; CO2e; CO2-equivalent; CP; crude protein; EAA; essential amino acids; EF; emission factor; FCR; feed conversion ratio; FYM; farmyard manure; GHG; greenhouse gas; GWP; global