زغال سنگ پایین

در این صفحه تعداد 84 مقاله تخصصی درباره زغال سنگ پایین که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI زغال سنگ پایین (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: زغال سنگ پایین; Co-firing; Catalytic synergy; Non-catalytic synergy; Synergy index; Synergy efficiency; AAEMs; alkali and alkaline earth metals; ATC; Australian coal; BT; burnout temperature; GZC; Guizhou coal; LRC; low rank coal; LTA; low temperature ash; OS; oat straw;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: زغال سنگ پایین; 3DOM; three dimensionally ordered macroporous; ANU; Australian National University; ASR; automobile shredder residue; ASTERIX; advanced steam reforming in heat exchangers; CAESAR; catalytically enhanced solar absorption receiver; CAS; Chinese Academy of S