موریس

در این صفحه تعداد 99 مقاله تخصصی درباره موریس که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI موریس (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: موریس; AR; animal-based remedy; CAI; cultural agreement index; CII; cultural importance index; DRCs; diabetes related complications; EI; ethnobotanicity index; FIC; informant consensus factor; HR; herbal remedy; IAR; index of agreement on remedies; FL; fidelity
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: موریس; IDs; Infectious diseases; NRs; Native remedies; FIC; Informant consensus factor; FL; Fidelity level; UV; Use value; VU; Variety of use; C; Cultivated; W; Wild; P; Purchased; I; Imported; Lo; local; L; Leaf; R; root; S; Seed; F; fruit; Fl; Flower; St; stem