اندازه گیری ها

در این صفحه تعداد 374 مقاله تخصصی درباره اندازه گیری ها که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI اندازه گیری ها (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اندازه گیری ها; extremely low birth weight infant; airway; chest radiograph; vertebrae; ideal depth; malposition; measurements; infants; ETT; Endotracheal tube; NRP; Neonatal Resuscitation Program; NTL; Nasal tragus length; OHL; Oro-helical length;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اندازه گیری ها; attributed risk; excess risk; measurements; perception; systematic review; AAA; abdominal aortic aneurysm; afib; atrial fibrillation; CHD; congestive heart failure; COPD; chronic obstructive pulmonary disease; MI; myocardial infarction; NOS; Newcastle -