قدرت مکانیکی

در این صفحه تعداد 581 مقاله تخصصی درباره قدرت مکانیکی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترجمه شده قدرت مکانیکی
مقالات ISI قدرت مکانیکی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: قدرت مکانیکی; Alkali-activated slag-red mud; Waste management; Pore size distribution; Microstructure; Mechanical strength; Drying shrinkage; Scanning electron microscopy (SEM); Infrared spectroscopy (IR);
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: قدرت مکانیکی; Orodispersible films; Fast disintegrating films; Disintegration time; Disintegration methods; Mechanical strength; Solvent casting; Suspended particles; Microcrystalline cellulose;