کنتاکتور غشایی

در این صفحه تعداد 90 مقاله تخصصی درباره کنتاکتور غشایی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI کنتاکتور غشایی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کنتاکتور غشایی; Absorption cooling systems; Membrane contactors; CFD simulation; Plate-and-frame membrane absorber; H2O/(LiBr + LiI + LiNO3 + LiCl); H2O/(LiNO3 + KNO3 + NaNO3);
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کنتاکتور غشایی; IL; ionic liquid; RTIL; room-temperature ionic liquid; TSIL; task-specific ionic liquid; MIL; magnetic ionic liquid; SLM; supported liquid membrane; SILM; supported ionic liquid membrane; PILM; poly(ionic liquid) membrane; PIL; poly(ionic liquid); Tf2N; b