راکتورهای غشایی

در این صفحه تعداد 136 مقاله تخصصی درباره راکتورهای غشایی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI راکتورهای غشایی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: راکتورهای غشایی; Membrane reactors; Exothermic and endothermic reactions coupling; Process integration; Hydrogen production; Autothermal reforming; Modeling;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: راکتورهای غشایی; FBR; fixed-bed reactor; MR1; single-stage membrane reactor using ceramic membranes; MR3; three-stage membrane reactor cascade; BC; boundary condition; WHSV; weight hourly space velocity (kg/(s m3)); TS/SS; tube to shell side ratio; PBMR; packed bed membr