مساحت

در این صفحه تعداد 201 مقاله تخصصی درباره مساحت که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مساحت (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مساحت; Additive manufacturing processes; Model ontology; Multiphysics of additive manufacturing; Finite element analysis; Finite differences method; Discrete element method; Analytical solutions; Powder bed; Powder jet; Heat deposition; Computational methods; Fe
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مساحت; Localized failure; Diffuse failure; Second order work; Granular materials; Clusters; Microstructural instability; Shear band; Contacts aggregates; Mesoscale; Self-organization; Discrete element method; Proportional loading path