فلز بر روی فلز

در این صفحه تعداد 164 مقاله تخصصی درباره فلز بر روی فلز که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI فلز بر روی فلز (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فلز بر روی فلز; metal-on-metal; pseudotumor; total hip arthroplasty; magnetic resonance imaging; adverse local tissue reactions; metal ion levels;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فلز بر روی فلز; Adverse condition testing; Hip simulator; THR; Hip resurfacing; Alumina-on-alumina; Metal-on-metal; Crosslinked polyethylene; Acetabular cup position; Inclination angle; Separation; Increased loading; Extreme loading; Dry sliding; Roughening; Titanium thi