متان ژن

در این صفحه تعداد 170 مقاله تخصصی درباره متان ژن که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI متان ژن (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: متان ژن; Archaea; Hydroxyarchaeol; Hydratase; Isoprenoid; Methanogen; PhospholipidANME, anaerobic methanotroph; DGGGP, sn-2,3-di-O-geranylgeranylglyceryl phosphate; DGGGP-glycerol, sn-2,3-di-O-geranylgeranylglyceryl phosphoglycerol; MVL, d-mevalonolactone
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: متان ژن; Archaea; Rumen; Nili-Ravi buffalo; 16S rDNA; Methanomassiliicoccaceae; Diversity; Methanogen; Phylogeny16S rRNA, 16S Ribosomal ribonucleic acid; OTUs, operational taxonomic units; PCR, polymerase chain reaction; BLAST, Basic Local Alignment Search Tool; I