متیل استات

در این صفحه تعداد 123 مقاله تخصصی درباره متیل استات که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI متیل استات (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: متیل استات; MTBE; methyl tert-butyl ether; ISCO; In situ chemical oxidation; TBA; tert-butyl alcohol; TBF; tert-butyl formate; MA; methyl acetate; Fe(III)-EDTA; ethylenediaminetetraacetic acid iron(III) sodium salt; ETBE; ethyl tert-butyl ether; Persulfate; In situ c
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: متیل استات; Physical properties; Methyl acetate; Methanol; 1-Octyl-3-methyl-imidazolium bis(trifluoromethylsulfonyl)imide; Azeotrope breaker; Artificial neural network (ANN); Gene expression programming (GEP);