متیل فرمیت

در این صفحه تعداد 63 مقاله تخصصی درباره متیل فرمیت که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI متیل فرمیت (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: متیل فرمیت; C1-VR; vapor recompression in C1; CO; carbon monoxide; COM; cost of manufacturing; CSTR; continuous stirred tank reactor; DWC; dividing wall column; DWRDC; dividing wall reactive distillation column; DWRDC-VR; vapor recompression in DWRDC; FA; formic acid
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: متیل فرمیت; LEL; lower explosion level; MCR; microchannel reactor; DME; dimethyl ether; MF; methyl formate; CPSI; channel density (channels per sq. inch); GHSV; gas hourly space velocity (h−1); X; degree of methanol conversion (mol%); S; selectivity toward formalde