پذیرنده مایکل

در این صفحه تعداد 37 مقاله تخصصی درباره پذیرنده مایکل که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI پذیرنده مایکل (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پذیرنده مایکل; PDA; pyridoxylamine; NBT; nitrobenzenethiol; ACD; allergic contact dermatitis; LLNA; local lymph node assay; SBF; Schiff Base Formers; MA; Michael acceptor; SN1/SN2; Nucleophilic Substitution (1 or 2); SNAr; Nucleophilic Substitution (aromatic); AA; acyla
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پذیرنده مایکل; Dual; Irreversible; Kinase; Inhibitors; Quinazoline-based; Independent reactive centers; Cysteine residues; EGFR; VEGFR-2; KDR; Quinone; Michael acceptor; Epidermal; Growth; Factor; Receptor; Vascular; Endothelial