رگه اواسط اقیانوس

در این صفحه تعداد 91 مقاله تخصصی درباره رگه اواسط اقیانوس که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI رگه اواسط اقیانوس (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: رگه اواسط اقیانوس; aH2O; water activity; AML; axial melt lens; AS1; analytical session 1; AS2; analytical session 2; BSE; backscattered electron; EPMA; electron probe micro-analyzer; fO2; oxygen fugacity; HFSE; high-field-strength elements; HPM; hydrous partial melting; HRE
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: رگه اواسط اقیانوس; Autonomous underwater vehicle; Diapycnal mixing; Dissipation of turbulent kinetic energy; Mid-ocean ridge; Overflow; Horizontal temperature gradient spectra;