مال خودم

در این صفحه تعداد 67 مقاله تخصصی درباره مال خودم که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مال خودم (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مال خودم; Bioenergy; Bioleaching; Mine; Phytoremediation; Phytostabilization; TrichodermaACC, 1-aminocyclopropane-1-carboxylic acid; EC, electric conductivity; HM, heavy metal; IAA, Indole acetic acid; MIC, minimal inhibitory concentration
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مال خودم; New Caledonia; Island economy; Mine; Governance; Lagoon; World heritage; Integrated coastal zone management; Coral reefs; Marine reserve; Nouvelle-Calédonie; Économie insulaire; Mine; Gouvernance; Lagon; Patrimoine mondial; Gestion intégrée des zones