اکتشاف معادن

در این صفحه تعداد 108 مقاله تخصصی درباره اکتشاف معادن که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI اکتشاف معادن (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اکتشاف معادن; Mineral exploration; Certification; Sustainable developmentBNQ 21000, BNQ 9700-021 Développement durable, Guide pour l'application des principes dans la gestion des entreprises et des autres organisations; CEPME, Code for Environmental Practice for Minera
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اکتشاف معادن; Regolith-dominated terrains; Landscape evolution; Mineral exploration; Albany–Fraser Orogen; Yilgarn Craton margin; Deep weathering; Ancient landscapes; Critical zone