اکسید فلزی مخلوط

در این صفحه تعداد 77 مقاله تخصصی درباره اکسید فلزی مخلوط که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI اکسید فلزی مخلوط (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اکسید فلزی مخلوط; Jatropha curcas oil; Response surface methodology; Catalyst; Optimization; Fuel properties; Transesterification; Mixed metal oxides; Statistical analysis;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اکسید فلزی مخلوط; Technology; Microwave; Heterogeneous catalysis; Simulation; Scale-up; Electromagnetic radiation; Efficiency; Dielectric loss factors; Mixed metal oxides; Complex permittivity; Design; Comparison of the heating methods;